KONST / Litografier / Litografi 14476007
nr 1447 6007
Ken Löfgren
(f. 1940), Sverige
"Birdie". Signerad, numrerad 5/250. Litografi. Bildmått: 6x8 cm, yttermått inklusive ram: 25x27 cm
Ken Löfgren, svensk bildkonstnär född 1940.
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 7 februari 2022
kl 18:51:24
6/2 19:06:45